fbpx
Data aktualizacji
20 listopada, 2021
Oferta
 • Odstępne
  119000 zł
Rodzaj oferty
Szczegóły
 • Kawiarnia nadal działa?
  Tak
 • Położenie
  Parter
 • Okolica
  Mieszkalna
 • Ogródek
  Nie
 • Klimatyzacja
  Tak
 • Koncesja na alkohol
  ---
 • Odbiór Sanepidu
  ---
Opis

Sprzedam Klubokawiarnię połączoną z Salą Zabaw dla Dzieci w bardzo dobrej lokalizacji w Warszawie (Białołęka).
Sala ma spore grono stałych, zaprzyjaźnionych klientów – dzieci w różnym wieku, które w miłej atmosferze bawią się razem, a także rodziców, którzy równie miło spędzają czas przy kawie. Sala jest miejscem cały czas rozwijającym się, lubianym zarówno przez dzieci jak i rodziców. Na osiedlu, na którym zlokalizowana jest Sala Zabaw wciąż przybywa młodych mieszkańców. W ramach nowych inwestycji wciąż powstają tu nowe bloki, co sprawia, że grono naszych gości wciąż się powiększa.
Zdarzyło się kilkukrotnie, że z uwagi na przepełnienie gośćmi musieliśmy ograniczać chwilowo wejścia kolejnych osób. Ponadto Sala była wielokrotnie zarezerwowana na wyłączność nie tylko na imprezy urodzinowe dla dzieci ale również imprezy okolicznościowe, organizowane przez zaprzyjaźnione wspólnoty mieszkaniowe. Nasza Sala Zabaw z uwagi na jej kameralną atmosferę odwiedzana jest także przez gości z sąsiednich dzielnic Warszawy. W Sali od piątku do niedzieli organizowane są przyjęcia urodzinowe, a w tygodniu każdego dnia organizowane są zajęcia dodatkowe, ogólnorozwojowe dla dzieci w różnym wieku a także warsztaty tematyczne. Każdego dnia odbywają się inne zajęcia takie jak np.: sensoplastyka, gordonki, balet, taniec nowoczesny, język angielski, judo, multisensoryka, zajęcia przedprzedszkolne, ogólnorozwojowe.
Sala bardzo dobrze prosperuje pod kątem sprzedaży pakietów urodzinowych, które zostały specjalnie przemyślane w oparciu o doświadczenie najlepszych animatorów współpracujących z Salą, przez co pakiety i tematyka urodzin dziecięcych wyróżnia się na tle konkurencji. Sala jest wyposażona w „Magiczny Dywan” (podłogę interaktywną), która ma ponad 100 interaktywnych gier i zabaw dla dzieci w różnym wieku (oczywiście na dywanie bawią się również i rodzice). Poza tym dzieci spędzają mnóstwo czasu w konstrukcji zabawowej z piłeczkami (ponad 80 m2). Kawiarnia Sali Zabaw wyposażona jest w niezbędny sprzęt, m.in.: mini bar z szafkami, w 3 lodówki, część kuchenną, express do kawy, sokowirówkę, tostery, mikrofalówkę, kompletną zastawę urodzinową i wiele innych niezbędnych do funkcjonowania kawiarni elementów wyposażenia tego typu lokali gastronomicznych. Sala jest klimatyzowana i monitorowana z kilku kamer – z możliwością podglądu w aplikacji telefonu. Sala jest sprzedawana z jej kompletnym wyposażeniem. Lokal jest wynajmowany w ramach umowy z właścicielem. Właściciel lokalu jest wspaniałym, bardzo życzliwym człowiekiem i zainteresowanym długoterminową współpracą. Ze względu na szeroki wachlarz zajęć i brak sezonowości, Sala osiąga zyski przez okrągły rok. Sala ma stronę www oraz fanpage na Facebooku i na Instagramie, którą są prowadzone przez profesjonalną agencję reklamową. Bardzo zachęcam do kontaktu telefonicznego lub osobistego aby uzyskać więcej informacji. Proszę jednak o kontakt tylko osoby poważnie zainteresowane przejęciem tego rodzaju działalności. Chętnie udzielę wyczerpujących informacji oraz umożliwię obejrzenie lokalu. Ponadto zapewnię pełną informację na temat prowadzenia tego rodzaju działalności, wszelkie niezbędne kontakty z usługodawcami, jak również wsparcie prawne w celu załatwienia formalności dla nowego właściciela.

Wspólnie z żoną i naszymi dziećmi kochamy to miejsce i włożyliśmy dużo pracy i serca, aby Sala funkcjonowała na obecnym poziomie. Niestety z uwagi na sytuacje rodzinną, z wielkim żalem jesteśmy zmuszeni wyprowadzić się z Warszawy i nie będziemy w stanie dłużej prowadzić tego biznesu na odległość. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, aby to miejsce mogło przestać istnieć na mapie ulubionych miejsc dzieci w Warszawie.
Tel. 604 199 697

Potrzebujesz pomocy?
Potrzebujesz pomocy? Zastanawiasz się, czy oferta jest warta swej ceny? Pomożemy Ci to sprawdzić i dokonać wyboru! Sprawdź naszą ofertę MENTORINGU
Adres

Jana Kowalczyka 16/lok 1, 03-193 Warszawa

Nr Telefonu

604 199 697