fbpx
Data aktualizacji
28 września, 2021
Oferta
 • Odstępne
  50000 zł
 • Miesięczny czynsz
  4320 zł
 • Miesięczne koszty
  400 zł
Rodzaj oferty
Szczegóły
 • Kawiarnia nadal działa?
  Tak
 • Metraż
  45 m2
 • Położenie
  Parter
 • Okolica
  Biurowa, Handlowa, Mieszkalna, Turystyczna
 • Ogródek
  Tak, za dodatkową opłatą
 • Klimatyzacja
  Nie
 • Koncesja na alkohol
  A, B, C
 • Odbiór Sanepidu
  Tylko napoje i produkty gotowe
Opis

Witam, chciąłabym zaproponować Państwu przyjęcie kawiarni, która się znajduję na warszawskim Mokotowie. Lokal w tym miejscu miał otwarcie w lipcu 2020 roku . Aktualnie pomimo pandemii lokal pozostaje otwarty w niezmiennych godzinach.

Obsługujemy zarówno gości z zewnątrz w ramach zakupów na wynos, prowadzimy specjalna strefę co’workingową, wynajmujemy sale na imprezy okolicznościowe, wykonujemy torty artystyczne i mini katering. Promujemy głównie zdrowe rozwiązania, a w naszej ofercie znajdziecie Państwo torty, ciasta, desery, gofry,tosty, kanapki i bajgle w wersjach klasycznych, bez cukru, bez glutenu oraz wegańskie.

Kawiarnia znajduję się przy placu Unii Lubelskiej (Rakowiecka/Puławska) . W pobliżu znajdują się 3 Uczelni Wyższe , kilka szkół policealnych , szkoły podstawowe , ambasady , dużo biur oraz szkoły specjalistyczne(muzyczna, medyczna).

Bardzo łatwy dojazd z każdego zakątku Warszawy . DUUUUUZO stałych gości z biur , szkół , salonu urody , który znajduję się tuż obok . Wśród klientów są dużo młodzieży zarówno osób starszych. Kawiarnia była promowana wśród grup na Facebook oraz Instagram . Mieliśmy kilka artykułów w miejscowych grupach Mokotowa, The Warsaw , Braliśmy udział w wystawach muzyki i obrazów młodych talentów z całej Polski . Kilka znanych w Warszawie blogerów byli u nas na kawie i zagościli u nas na stałe)

Cena w sobie zawiera - sprzęt kupiony za gotówkę(2 lodówki , ekspres 2 grupowy , 2 młynki do kawy , duża lodówka dla ciast i tortów, sokowyciskarka 2 rodzaje,blender gastronomiczny,kuchenka indukcyjna,zmywarka parowa gastronomiczna,gofrownica) , meble są komfortowe i dobrej jakości , 3 rodzaje sprzętu dla robienia kawy przelewowej , przepisy technologiczne dla wszystkich ciast i deserów , kanapek , napojów specjalnych,blend kawy , menu śniadaniowe , wszystkie kontakty , wszystkie strony intranetowe wraz z pocztą , loginem i hasłem, strona na Google . Również do przekazania logo i nazwa . Nie ma koncesji na alkohol ale jest możliwość uzyskania. Super właściciel lokalu . Czynsz wynosi 4320 , dodatkowo płatny prąd ta internet( 320 zł).

Jest możliwość odstąpienia wraz ze spółką . Spółka nie posiada żadnych długów, kredytów i leasingów.

W razie prawdziwego zainteresowania ofertą możliwość negocjacji. Proszę o kontakt 737389522 lub 575 233 052

Potrzebujesz pomocy?
Potrzebujesz pomocy? Zastanawiasz się, czy oferta jest warta swej ceny? Pomożemy Ci to sprawdzić i dokonać wyboru! Sprawdź naszą ofertę MENTORINGU
Adres

Rakowiecka 15-17, 02-517 Warsaw, Masovian Voivodeship, PL

Nr Telefonu

737389522

Kontakt

  To również może Cię zainteresować