fbpx
Data aktualizacji
28 grudnia, 2020
Oferta
 • Odstępne
  36000 zł
Rodzaj oferty
Szczegóły
 • Kawiarnia nadal działa?
  Tak
 • Metraż
  150 m2
 • Położenie
  Parter
 • Okolica
  Mieszkalna
 • Ogródek
  ---
 • Klimatyzacja
  ---
 • Koncesja na alkohol
  ---
 • Odbiór Sanepidu
  ---
Opis

Sprzedamy biznes w branży dziecięcej – połączenie nowatorskiej, kameralnej sali zabaw z kawiarnią. Ma to szczególne znaczenie w obecnej sytuacji, kiedy klienci poszukiwać będą niewielkich miejsc, kameralnych, bezpiecznych, w których łatwo zadbać o czystość. Już obecnie mamy wiele zapytań o termin ponownego uruchomienia sali.
Cena 60 tyś. Do negocjacji.

Firma z bardzo dużym potencjałem, 700 lików w ciągu dwóch miesięcy prowadzenia działalności. Sala zabaw została otwarta końcem października 2019 r. i od samego początku cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Jest to pomysł innowacyjny, znakomita alternatywa dla obecnie powstających sal zabaw typu „małpi gaj”. Ma już stałych klientów, którzy cenią miejsce za pomysł, spokojną atmosferę, piękne drewniane zabawki, widoczną dbałość o każdy szczegół, czystość i łatwość utrzymania porządku i dezynfekcji z uwagi na charakter miejsca, jej kameralność. W sali zabaw znajduje się kawiarnia dla rodziców, sala zabaw - 6 tematycznych domków dla dzieci oraz sala urodzinowa/warsztatowa. Wszystko w pełni wyposażona, w doskonałej jakości.

W Sali zabaw znajduje się kawiarnia z domowymi ciastami (współpracujemy z cukiernią), kawą, herbatą, organizowane są zajęcia (warsztaty) oraz przyjęcia urodzinowe dla najmłodszych gości. Sala zabaw położona jest blisko centrum, w bardzo dogodnej lokalizacji (mnóstwo bezpłatnych miejsc parkingowych), blisko przystanku autobusowego.

Sala zabaw sprzedawana jest jako całość przedsiębiorstwa. Nie wymaga żadnych inwestycji, ani jakichkolwiek przygotowań przed rozpoczęciem działalności. Zagospodarowana powierzchnia to 100 m2 (cały lokal 150 m2). Sprzedajemy całe know-how, prawa wynikające z umowy najmu (lokal, w którym prowadzona jest firma jest wynajmowany), kompletne, nowe wyposażenie lokalu (zarówno od strony gastronomicznej – m.in. nowy ekspres, dobrej jakości porcelana), wyposażenie kawiarni (stoliki, krzesła), nowocześnie wykonaną łazienkę w wysokim standardzie wraz z całym oprzyrządowaniem, a przede wszystkim pomysłowe wyposażenie sali zabaw (domki, zabawki), kontakty niezbędne do prowadzenia firmy, komplet materiałów reklamowych (ulotki, vouchery, zaproszenia urodzinowe), pracowników, doskonale poprowadzony fanpage Facebook, konto na Instagramie. Sala zabaw posiada kompletną dokumentację zgodną z przepisami prawa. Sala zabaw monitorowana, z kawiarni można obserwować dzieci. NIE WYMAGA JAKICHKOLWIEK NAKŁADÓW!
Doskonały, dochodowy start-up, stworzony z takim założeniem.

Potrzebujesz pomocy?
Potrzebujesz pomocy? Zastanawiasz się, czy oferta jest warta swej ceny? Pomożemy Ci to sprawdzić i dokonać wyboru! Sprawdź naszą ofertę MENTORINGU
Adres

Ulica Mikołaja Reja 16, 43-300 Bielsko-Biała, Silesian Voivodeship, Poland

Nr Telefonu

698642004

Kontakt

  To również może Cię zainteresować