fbpx
Data aktualizacji
29 marca, 2021
Oferta
 • Odstępne
  25000 zł
 • Miesięczny czynsz
  2000 zł
 • Miesięczne koszty
  250 zł
Rodzaj oferty
Szczegóły
 • Metraż
  60 m2
 • Położenie
  Suterena
 • Okolica
  Handlowa, Turystyczna
 • Ogródek
  Nie
 • Klimatyzacja
  ---
 • Koncesja na alkohol
  ---
 • Odbiór Sanepidu
  ---
Opis

Nasza cukiernia/kawiarnia jest ciepłym, przytulnym miejscem gdzie pieczemy prawdziwe, domowe ciasta bez zbędnych dodatków, konserwantów, polepszaczy i aromatów.
Wypieki przygotowywane są z jak najlepszych, najmniej przetworzonych składników.

Lokal zlokalizowany jest w zabytkowej kamienicy, w której znajdują się ekskluzywne apartamenty na wynajem w bliskim sąsiedztwie znanej i popularnej restauracji Manekin. Znajduje się praktycznie na rogu ulicy Kwiatowej i Rybaki. W ciągu najbliższego roku ulica Rybaki ma zostać zamknięta dla ruchu samochodowego i ma stanowić drugi „deptak” zaraz po zatłoczonej ulicy Półwiejskiej.

Wyposażenie to m.in. 10 piekarników, mikser planetarny, KitchenAid, lodówka, witryna chłodnicza, duży dębowy stół, dębowe stoliki dla gości, krzesła i fotele dla gości, bar, zlewozmywaki, wyposażona kuchnia - lokal jest gotowy do natychmiastowego podjęcia działalności gastronomicznej!

Umowa najmu lokalu użytkowego, który ma prawie 60 m2 jest podpisana na czas nieokreślony. Jego miesięczny koszt wynosi jedynie 2000 zł. Czynsz do Administracji czyli Wspólnoty Mieszkaniowej, zawiera dodatkowo narzut na zużycie wody, wywóz kanalizacji i śmieci oraz sprzątanie terenu w wysokości ok 250 zł. Powyższe koszty są jedynymi kosztami stałymi firmy.

Posiadamy księgę CI czyli zasady stworzonej identyfikacji wizualnej firmy. Znajdują się w niej wzorce, logotypy, kolorystyka firmy, jej oznakowania, wygląd dokumentów firmowych i wszystkie inne punkty, które budują wizerunek firmy.
Posiadamy opatentowane w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej logo oraz motyw ornamentacyjny.

Wystrój jest dokładnie przemyślany. Wszystko zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów takich jak drewno, kamień, metal. Niewątpliwym atutem jest również duże okno wystawowe, duży dębowy stół oraz charakterystyczna dla nas ściana z piekarników, dzięki którym gość widzi i czuje piekące się ciasto jak w prawdziwej domowej atmosferze.

Firma posiada profil na Facebook’u. Aktualnie ma ponad 1000 polubień i same pozytywne komentarze. Jego średnia ocena wynosi 5,0.
Ponadto ma założony profil na Instagramie.

Niewątpliwym naszym atutem jest wysokie pozycjonowanie w przeglądarce Google gdzie na wyrażenia takie jak „Poznań ciasta”, „domowe ciasta Poznań”, „wypieki Poznań” nasza strona internetowa znajduje się zawsze na pierwszej stronie i co więcej na jednym z pierwszych miejsc.
Dodatkowe informacje:

Cukiernia/kawiarnia Łasuch na ulicy Kwiatowej 11/1a

www.lasuchciasta.pl

Firma posiada profil na Facebook’u pod adresem /lasuchdomoweciasta/

Ponadto ma założony profil na Instagramie pod adresem /lasuch_domowe_ciasta/

Kontakt: 884605858

Potrzebujesz pomocy?
Potrzebujesz pomocy? Zastanawiasz się, czy oferta jest warta swej ceny? Pomożemy Ci to sprawdzić i dokonać wyboru! Sprawdź naszą ofertę MENTORINGU
Adres

Ulica Kwiatowa 11, 61-882 Poznań, Greater Poland Voivodeship, Poland

Nr Telefonu

884605858

Kontakt

  To również może Cię zainteresować