fbpx
Data aktualizacji
27 lutego, 2021
Oferta
 • Odstępne
  80000 zł
Rodzaj oferty
Szczegóły
 • Kawiarnia nadal działa?
  Tak
 • Metraż
  122 m2
 • Położenie
  Parter
 • Okolica
  Biurowa, Handlowa, Mieszkalna, Turystyczna
 • Ogródek
  Tak, bez dodatkowej opłaty
 • Klimatyzacja
  Tak
 • Koncesja na alkohol
  B, C
 • Odbiór Sanepidu
  Półprodukty z rozszerzeniami
Opis

Jeśli szukasz pięknego lokalu by rozpocząć swoją przygodę w gastronomii, ale wolisz uniknąć kłopotu z remontem i adaptacją, ta propozycja jest dla Ciebie!

Beza Coffee&Bourbon - najładniejsza kawiarnia w Łodzi jest na sprzedaż

Beza obecnie, to butikowa cukiernia, z wyjątkowymi deserami oraz kawiarnia z doskonałą kawą i herbatą. W ofercie są także pyszne lody rzemieślnicze. Lokal posiada również zgody i zezwolenia na sprzedaż alkoholu (BC). Możesz kontynuować bieżącą działalność kawiarnianą, ale możesz również zmienić profil działalności przekształcając lokal w przytulne bistro, urokliwy koktajl bar, czy niezapomniane sushi. Możesz także w ogóle zrezygnować z działalności gastronomicznej.

Wnętrze lokalu zostało zaprojektowane we współpracy ze studiem architektonicznym Port. Przeszklone ściany oraz wygodne krzesła i fotele pozwalają na chwilę oddechu, obserwację miejskiego życia oraz na podziwianie Pałacu Poznańskich, znajdującego się po drugiej stronie ulicy. Kluczowym elementem wystroju jest podłoga, która nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Ci, którzy znają Barcelonę i kochają twórczość Gaudiego, dostrzegą w tym miejscu wiele inspiracji zaczerpniętych właśnie stamtąd. To także jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na mapie na mapie Łodzi, które często jest miejscem sesji zdjęciowych i planów filmowych, a także przyciąga rzeszę influencerów.

Lokal jest położony w budynku biurowym Ogrodowa Office (84% zajętości biur na koniec czerwca 2020), naprzeciwko popularnego Parku Śledzia oraz po drodze do kompleksu Manufaktura. Lokalizacji ma ogromny potencjał w perspektywie kolejnych kilku lat. W najbliższym sąsiedztwie mieszka ok. 17tys. mieszkańców, a w promieniu 3km, liczba ta rośnie do ok. 200tys, a wciąż w okolicy powstają nowe inwestycje mieszkaniowe. Budynek zapewnia także miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz miejsce na ogródek.

Oferta sprzedaży nie obejmuje marki kawiarni.

Więcej informacji dostępnych przy bezpośrednim kontakcie.

Potrzebujesz pomocy?
Potrzebujesz pomocy? Zastanawiasz się, czy oferta jest warta swej ceny? Pomożemy Ci to sprawdzić i dokonać wyboru! Sprawdź naszą ofertę MENTORINGU
Adres

Ulica Ogrodowa 8, 91-062 Łódź, Łódź Voivodeship, Poland

Nr Telefonu

533002446

Kontakt

  To również może Cię zainteresować