fbpx
Data aktualizacji
24 kwietnia, 2022
Oferta
 • Odstępne
  65000 zł
Rodzaj oferty
Szczegóły
 • Kawiarnia nadal działa?
  Tak
 • Metraż
  47 m2
 • Położenie
  Parter
 • Okolica
  Handlowa, Mieszkalna
 • Ogródek
  ---
 • Klimatyzacja
  ---
 • Koncesja na alkohol
  ---
 • Odbiór Sanepidu
  ---
Opis

Odstąpię lokal o powierzchni 47 mkw, aktualnie funkcjonujący (od niemal 3 lat) jako pracownia cukiernicza z kameralną kawiarnią/cukiernią/lodziarnią.

W lokalu od lat znajdowały się cukiernie, a następnie przekształciliśmy go w pełni funkcjonalną pracownię cukierniczą (tak, aby móc serwować gościom wypieki przygotowywane na miejscu) - jest to słodkie miejsce, kojarzone z jakościowymi wypiekami, znane nie tylko lokalnej społeczności (dużo zapytań o torty, których nie wykonywaliśmy). Lokal wykorzystywany był nie tylko jako kawiarnia i cukiernia, ale również jako atrakcyjna lokacja do produkcji foto/wideo, przestrzeń do warsztatów zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci - na miejscu i online.

O lokalu:
● Pracownia cukiernicza z kameralną kawiarnią/cukiernią/lodziarnią
● dobra lokalizacja przy ul. Puławskiej 118 – miejsce dobrze skomunikowane, na wysokości przystanku tramwajowego “Malczewskiego”. Lokal znajduje się na parterze, ma bezpośrednie wejście z ulicy Puławskiej z dużą przeszkloną
witryną.
● Lokal jest wykończony i dopieszczony w najmniejszym calu. Wnętrze wykonane
zostało według autorskiego projektu. Pracownia (na półpiętrze) oddzielona jest od przestrzeni kawiarnianej loftowym przeszkleniem wykonywanym na indywidualne zamówienie. Przestrzeń kawiarni - wysokość 4 m, w zabudowie witryna cukiernicza i cylindryczny konserwator do lodów, zabudowa wykonana ręcznie ze starego drewna.
● Lokal zawiera pomieszczenia: przestrzeń kawiarniana, naświetlarnia będąca też pomieszczeniem do wstępnej obróbki owoców i warzyw, pracownia, magazyn, pomieszczenie socjalne, toaleta z prysznicem.
● W ramach odstępnego nabywca przejmuje całe wyposażenie lokalu (meble, system alarmowy, sprzęty - piece, zmywarki, witryny, lodówki, ekspres do kawy, zastawę etc.) oraz wchodzi w prawa najmu (korzystne warunki najmu).
● Lokal zatwierdzony przez sanepid - zarówno produkcja jak i sala kawiarnia. Nabywca wykonujący podobną działalność może zaraz po cesji w Sanepidzie rozpocząć działanie.

Wartość odstępnego - 65 000 zł netto
Kaucja - 5535 zł
* istnieje możliwość przejęcia lokalu bez sprzętu za cenę niższego odstępnego Oferta nie obejmuje sprzedaży firmy.

Potrzebujesz pomocy?
Potrzebujesz pomocy? Zastanawiasz się, czy oferta jest warta swej ceny? Pomożemy Ci to sprawdzić i dokonać wyboru! Sprawdź naszą ofertę MENTORINGU
Adres

Puławska 118, 02-620 Warsaw, Masovian Voivodeship, PL

Nr Telefonu

514 412 595

To również może Cię zainteresować